23 maja 2015 r. w Kozielicach odbyły się mistrzostwa powiatu pyrzyckiego w badmintonie w ramach gimnazjady. Po sukcesach jakie odniosła nasza szkoła w rywalizacji szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych, mieliśmy nadzieję, że i tym razem uda nam się zdobyć trofea. I tak się stało - złoty medal - Łukasza Grzebienieka, srebrny - Adriana Marszałka oraz brązowy - Kamili Zawadzkiej, to dorobek naszej reprezentacji. W klasyfikacji drużynowej nasz zespół prowadzony przez n-la Krzysztofa Trojanowskiego uplasował się na II miejscu przegrywając tylko o 1 punkt. W drużynie oprócz w/w osób wystąpiła Jowita Przybysz.

Klasyfikacja medalowa szkół:

Miejsce:

Szkoła

I

ZS Kozielice

II

ZS Lipiany

III

ZS Bielice

Klasyfikacja medalowa indywidualna:

Dziewczęta / miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

I

Ewa Furmańska

ZS Kozielice

II

Wiktoria Ogonowska

ZS Kozielice

III

Kamila Zawadzka

ZS Lipiany

Chłopcy / miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

I

Łukasz Grzebieniek

ZS Lipiany

II

Adrian Marszałek

ZS Lipiany

III

Piotr Nocoń

ZS Kozielice

Podsumowując w tegorocznych startach w rywalizacji badmintona zanotowaliśmy znaczący postęp - w poprzednim roku szkolnym wywalczyliśmy na wszystkich poziomach dwa medale - srebrny Kariny Kowalskiej (gimnazjum) i medal brązowy Filipa Łukowskiego (szkoła podstawowa).

W obecnym roku szkolnym nasza szkoła zdobyła:

- 3 złote medale: Karina Kowalska (LO), Łukasz Grzebieniek (GIM) oraz Filip Łukowski (SP)

- 2 srebrne medale: Adrian Marszałek (GIM) i Natalia Okraszewska (SP)

- 3 brązowe medale: Kamila Zawadzka (GIM), Amelia Pytel (SP) i Jędrzej Rękawek (SP)

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.