Singiel mężczyzn - kategoria A:
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D |
Radosław Strejko | Piotr Żuromski | Marcin Grzywacz | Robert Aleksandrowicz |
Jacek Potorski | Mateusz Pierzyński | Robert Wyszyński | Tomasz Charkiewicz |
Paweł Dopieralski | Bartosz Startek | Jakub Orzechowski | Stanisław Pokorski |
Singiel mężczyzn - kategoria B:
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D |
Piotr Marcinkiewicz | Kamil Urbanowicz | Piotr Olech | Zbyszek Michalik |
Marian Sadkowski | Krystian Dzięgielewski | Tomasz Bachul | Roland Żwierełło |
Arkadiusz Parus | Kornel Kozerawski | Mirosław Muchalski | Tomasz Okulik |
Stanisław Warejko | Marcin Łukaszewicz | Grzegorz Pilarski | Sylwester Momot |
Singiel mężczyzn - kategoria C:
Grupa A | Grupa B |
Robert Gołąbek | Filip Łukowski |
Piotr Klapenda | Remigiusz Rękawek |
Tomasz Kozioł | Sławomir Stępień |
Adrian Marszałek | Przemysław Skałecki |
Singiel kobiet - OPEN
Grupa A | Grupa B |
Dorota Grzejdak | Aleksandra Kopeć |
Anna Klapenda | Justyna Pawłowska |
Maria Kozerawska | Sylwia Czybaszek |
Marta Pierzyńska | Marta Urbanik |
Renata Jędrzejewska |
Gra podwójna - DEBEL:
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D |
Jacek Potorski / Mateusz Pierzyński |
Marcin Grzywacz / Grzegorz Pilarski |
Radosław Strejko / Robert Wyszyński |
Robert Aleksandrowicz / Tomasz Polonis |
Tomasz Charkiewicz / Zbyszek Michalik |
Jakub Orzechowski / Stanisław Potorski |
Piotr Olech / Piotr Klapenda |
Paweł Dopieralski / Bartosz Startek |
Kamil Urbanowicz / Sylwester Momot |
Andrzej Moskwa / Andrzej Markowski |
Kornel Kozerawski / Piotr Marcinkiewicz |
Tomasz Okulik / Arkadiusz Parus |
Tomasz Bachul / Marian Sadkowski |
Sławomir Stępień / Filip Łukowski |
Roland Żwierełło / Stanisław Warejko |
Marcin Łukaszewicz / Mirosław Muchalski |
Gra podwójna - MIXT:
GRUPA A | GRUPA B |
Dorota Grzejdak / Marcin Grzywacz | Renata Jędrzejewska / Piotr Żuromski |
Aleksandra Kopeć / Tomasz Polonis | Sylwia Czubaszek / Mateusz Pierzyński |
Marta Urbanik / Jacek Potorski | Bogumiła Aleksandrowicz / Robert Aleksandrowicz |
Honorata Gdaniec / Andrzej Moskwa | Mariola Kozerawska / Kornel Kozerawski |
Anna Klapenda / Piotr Klapenda |
Ze sportowym pozdrowieniem:
Krzysztof Trojanowski - organizator turnieju