Szkolna Liga Badmintona (szkoła podstawowa) – eliminacje:
GRUPA A |
Nadia K. |
Maciej J. |
Marcel B. |
Jakub P. |
Klara Z. |
Punkty |
Miejsce |
Kowalska Nadia |
|
2 : 0 |
2 : 0 |
2 : 0 |
2 : 0 |
12 |
I |
Jaz Maciej |
0 : 2 |
|
0 : 2 |
1 : 2 |
0 : 2 |
1 |
V |
Bednarz Marcel |
0 : 2 |
2 : 0 |
|
2 : 1 |
2 : 1 |
7 |
II |
Pawłowski Jakub |
0 : 2 |
2 : 1 |
1 : 2 |
|
0 : 2 |
3 |
IV |
Ziobrowska Klara |
0 : 2 |
2 : 0 |
1 : 2 |
2 : 0 |
|
7 |
III |
GRUPA B |
Kacper S. |
Piotr T. |
Amelia K |
Patrycja U. |
Oliwia M. |
Punkty |
Miejsce |
Sielski Kacper |
|
0 : 2 |
2 : 1 |
2 : 0 |
2 : 0 |
8 |
II |
Trojanowski Piotr |
2 : 0 |
|
2 : 0 |
2 : 0 |
2 : 0 |
12 |
I |
Klusek Amelia |
1 : 2 |
0 : 2 |
|
2 : 0 |
2 : 0 |
7 |
III |
Ulanowska Patrycja |
0 : 2 |
0 : 2 |
0 : 2 |
|
2 : 0 |
3 |
IV |
Malicka Oliwia |
0 : 2 |
0 : 2 |
0 : 2 |
0 : 2 |
|
0 |
V |
GRUPA C |
Maja T. |
Magda Ż. |
Dylan C. |
Agata P. |
Kinga P. |
Punkty |
Miejsce |
Turek Maja |
|
2 : 1 |
1 : 2 |
2 : 0 |
2 : 0 |
9 |
II |
Żurakowska Magda |
1 : 2 |
|
0 : 2 |
2 : 0 |
0 : 2 |
4 |
IV |
Cichocki Dylan |
2 : 1 |
2 : 0 |
|
2 : 0 |
2 : 0 |
11 |
I |
Pietras Agata |
0 : 2 |
0 : 2 |
0 : 2 |
|
0 : 2 |
0 |
V |
Polaszczyk Kinga |
0 : 2 |
2 : 0 |
0 : 2 |
2 : 0 |
|
6 |
III |
GRUPA D |
Kornelia Sz. |
Bartosz J. |
Łukasz Cz. |
Nikola B. |
Michał Dz. |
Punkty |
Miejsce |
Szpakowska Kornelia |
|
0 : 2 |
0 : 2 |
0 : 2 |
2 : 0 |
3 |
IV |
Janik Bartosz |
2 : 0 |
|
0 : 2 |
0 : 2 |
2 : 0 |
6 |
III |
Czarnecki Łukasz |
2 : 0 |
2 : 0 |
|
2 : 0 |
2 : 0 |
12 |
I |
Bąk Nikola |
2 : 0 |
2 : 0 |
0 : 2 |
|
2 : 1 |
8 |
II |
Dzido Michał |
0 : 2 |
0 : 2 |
0 : 2 |
1 : 2 |
|
1 |
V |
GRUPA E |
Amelia R. |
Natasza Ch |
Natalia Sz. |
Sandra K. |
Marcel F. |
Punkty |
Miejsce |
Rauze Amelia |
|
2 : 0 |
2 : 0 |
2 : 0 |
0 : 2 |
9 |
II |
Chmura Natasza |
0 : 2 |
|
1 : 2 |
0 : 2 |
0 : 2 |
1 |
V |
Szcześniak Natalia |
0 : 2 |
2 : 1 |
|
0 : 2 |
0 : 2 |
2 |
IV |
Kubacka Sandra |
0 : 2 |
2 : 0 |
2 : 0 |
|
0 : 2 |
6 |
III |
Filipiak Marcel |
2 : 0 |
2 : 0 |
2 : 0 |
2 : 0 |
|
12 |
I |
Punktacja: 2 : 0 (3 pkt.) – 2 : 1 (2 pkt.) – 1 : 2 (1 pkt.) – 0 : 2 (0 pkt)
Podział na ligi:
I liga: Kowalska Nadia, Bednarz Marcel, Trojanowski Piotr, Sielski Kacper, Cichocki Dylan, Turek Maja, Czarnecki Łukasz, Bąk Nikola, Filipiak Marcel, Rauze Amelia
II liga: Ziobrowska Klara, Pawłowski Jakub, Klusek Amelia, Ulanowska Patrycja, Polaszczyk Kinga, Żurakowska Magda, Janik Bartosz, Szpakowska Kornelia, Kubacka Sandra, Szcześniak Natalia
III liga: Jaz Maciej, Malicka Oliwia, Pietras Agata, Dzido Michał, Chmura Natasza, Adamczewska Martyna, Słowik Kalina