4. Gala Badmintona – Ogólnopolski Turniej Badmintona „Olimpionik” - Lipiany, dn. 24 luty 2019 r.
Kat. U10 dziewcząt:
II miejsce: Wróblewska Aleksandra (Lipiany)
Kat. U12 dziewcząt:
III miejsce: Ulanowska Patrycja (Lipiany)
Kat. U12 chłopców:
II miejsce: Trojanowski Piotr (Lipiany)
Kat. U14 dziewcząt:
II miejsce: Żarów Martyna (Lipiany)
III miejsce: Szydłowska Patrycja (Lipiany)
Kat. U16 dziewcząt:
III miejsce: Kuczyńska Julia (Lipiany)
Kat. U16 chłopców:
I miejsce: Sykuła Mateusz (Lipiany)
II miejsce: Rękawek Jędrzej (Lipiany)
Kat. U18 chłopców:
I miejsce: Grzebieniek Łukasz (Lipiany)
I miejsce w ogólnej - końcowej klasyfikacji medalowej klubów i szkół
Lipiańska Liga Badmintona - SEZON IV (cały rok - od października do maja):
W grach singlowych zwyciężyli:
- kobiety:
I m. Julia Kuczyńska
II m. Marta Polaszczyk
III m. Natalia Okraszewska
IV m. Dorota Dykiert
- mężczyźni:
I m. Krzysztof Trojanowski
II m. Sylwester Momot
III m. Sławomir Stępień
IV m. Kamil Żarów
w kategorii debel:
I m. Krzysztof Trojanowski / Kamil Żarów
II m. Sylwester Momot / Daniel Ptaszyński
III m. Marek Polaszczyk / Sławomir Stępień
w kategorii mixt:
I m. Marta Polaszczyk / Marek Polaszczyk
II m. Adriana Dzido / Krzysztof Sałagan
III m. Dorota Dykiert / Sylwester Momot
IV Otwarte Mistrzostwa Lipian w Badmintonie o Puchar Burmistrza - Lipiany, dn. 17 maja 2019 r.
KAT. OPEN:
I miejsce: Kamil Żarów
II miejsce: Jędrzej Rękawek
III miejsce: Mateusz Sykuła
KAT. +40:
I miejsce: Zbigniew Michalik
II miejsce: Sylwester Momot
III miejsce: Daniel Ptaszyński
KAT. kobiet:
I miejsce: Amelia Pytel
II miejsce: Marta Polaszczyk
III miejsce: Dorota Dykiert
KAT. MIXT:
I miejsce: Amelia Pytel/Zbigniew Michalik
II miejsce: Dorota Dykiert/Sylwester Momot
III miejsce: Marta Polaszczyk/Marek Polaszczyk
Szkolna Liga Badmintona - SEZON 2018/2019 - rozgrywki całoroczne skłądające się z 4 rund:
- chłopcy:
Piotr Trojanowski
Szymon Wróblewski
Łukasz Czarnecki
- dziewczęta:
Patrycja Ulanowska
Martyna Żarów
Maja Turek
IV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Badmintonie – Lipiany, dn. 17 maja 2019
U 10 chł.
Karol Baj
Franciszek Ciepliński
Dominik Sieniuć
U 10 dz.
Sylwia Rybicka
Amelia Kuzko
Aleksandra Wróblewska
U 12 chł.
Szymon Wróblewski
Piotr Trojanowski
Alan Ziobrowski
U 12 dz.
Martyna Żarów
Patrycja Ulanowska
Patrycja Szydłowska
Mistrzostwa Szkół Powiatu Pyrzyckiego w Badmintonie, Lipiany, dn. 04 czerwca 2019 r.
ID - dziewczęta:
I miejsce: Szydłowska Patrycja - ZS Lipiany
II miejsce: Ulanowska Patrycja - ZS Lipiany
III miejsce: Żarów Martyna - ZS Lipiany
VI miejsce: Kuzko Amelia - ZS Lipiany
Klasyfikacja zespołowa:
I miejsce: ZS Lipiany 1 (Ulanowska Patrycja, Żarów Martyna)
II miejsce: ZS Lipiany 2 (Szysłowska Patrycja, Kuzko Amelia)
ID - chłopcy:
I miejsce: Wróblewski Szymon - ZS Lipiany
II miejsce: Trojanowski Piotr - ZS Lipiany
III miejsce: Tomczak Antoni - ZS Lipiany
IV miejsce: Sobolewski Michał - ZS Lipiany
Klasyfikacja zespołowa:
I miejsce: ZS Lipiany 1 (Wróblewski Szymon, Trojanowski Piotr) - 19 pkt
II miejsce: ZS Lipiany 2 (Tomczak Antoni, Sobolewski Michał) - 15 pkt
IMS - dziewczęta:
I miejsce: Kuczyńska Julia - ZS Lipiany
III miejsce: Pytel Amelia - ZS Lipiany
Klasyfikacja zespołowa:
I miejsce: ZS Lipiany (Kuczyńska Julia, Pytel Amelia) - 18 pkt
IMS - chłopcy:
I miejsce: Sykuła Mateusz - ZS Lipiany
II miejsce: Rękawek Jędrzej - ZS Lipiany
III miejsce: Kołodziej Jan - ZS Lipiany
IV miejsce: Nowak Tomasz - ZS Lipiany
Klasyfikacja zespołowa:
I miejsce: ZS Lipiany 1 (Sykuła Mateusz, Rękawek Jędrzej ) - 19 pkt
II miejsce: ZS Lipiany 2 (Kołodziej Jan, Nowak Tomasz) - 15 pkt
Feryjny Powiatowy Turniej Badmintona - Kozielice, dn. 30 stycznia 2019 r.
- szkoła podstawowa dziewczęta (rocznik 2006 i młodsze):
I miejsce: Patrycja Ulanowska (ZS Lipiany)
II miejsce: Patrycja Szydłowska (ZS Lipiany)
III miejsce: Martyna Żarów (ZS Lipiany)
- szkoła podstawowa chłopcy (rocznik 2006 i młodsi):
I miejsce: Piotr Trojanowski (ZS Lipiany)
II miejsce: Antoni Tomczak (ZS Lipiany)
III miejsce: Marcel Filipiak (ZS Lipiany)
- szkoła podstawowa chłopcy (rocznik 2005 i starsi)
I miejsce: Mateusz Sykuła (ZS Lipiany)
III miejsce: Szymon Wróblewski (ZS Lipiany)
Feryjny Powiatowy Turniej Badmintona - Lipiany, dn. 07 luty 2019 r.
- szkoła podstawowa dziewczęta i chłopcy (rocznik 2006 i młodsze)
I miejsce: Aleksandra Wróblewska (ZS Lipiany)
II miejsce: Karol Baj (ZS Lipiany)
III miejsce: Tymon Ziobrowski (ZS Lipiany)
- szkoła podstawowa dziewczęta (rocznik 2006 i 2007):
I miejsce: Patrycja Ulanowska (ZS Lipiany)
II miejsce: Patrycja Szydłowska (ZS Lipiany)
III miejsce: Maja Turek (ZS Lipiany)
- szkoła podstawowa chłopcy (rocznik 2006 i 2007):
I miejsce: Szymon Wróblewski (ZS Lipiany)
II miejsce: Piotr Trojanowski (ZS Lipiany)
III miejsce: Antoni Tomczak (ZS Lipiany)
- szkoła podstawowa chłopcy (rocznik 2005 i starsi)
I miejsce: Mateusz Sykuła (ZS Lipiany)
II miejsce: Jędrzej Rękawek (ZS Lipiany)
Mistrzostwa Szkół Powiatu Pyrzyckiego w Badmintonie w ramach Licealiady - Pyrzyce, dn. 14 marca 2019 r.
III m. w powiecie indywidualnie Łukasz Grzebieniek w ramach Licealiady
III m. LO Lipiany zespołowo w powiecie
„Przez sport do niepodległości” – turniej z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę - Lipiany, dn. 10 listopada 2018 r.
Dziewczęta SP:
I m. Patrycja Ulanowska
II m. Martyna Żarów
III m. Patrycja Szydłowska
Chłopcy SP:
I m. Piotr Trojanowski
II m. Paweł Baj
III m. Łukasz Czarnecki
Kat. U-10
I m. Karol Baj
II m. Aleksandra Wróblewska
III m. Franciszek Ciepliński
Kat. kobiet:
Julia Kuczyńska
Natalia Okraszewska
Marta Polaszczyk
Kat. mężczyzn:
Filip Łukowski
Sławomir Stępień
Kamil Żarów
Finał Wojewódzki w Badmintonie Drużynowym w ramach Igrzysk Dzieci - Lipiany, dn. 11 grudnia 2018 r.
III m. w województwie: Piotr Trojanowski, Szymon Wróblewski i Paweł Baj
IV m. w województwie: Patrycja Ulanowska, Martyna Żarów, Patrycja Szydłowska
Finał Wojewódzki w Badmintonie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Sianów, dn. 14 grudnia 2018 r.
III m. w województwie: Jędrzej Rękawek, Mateusz Sykuła
V m. w województwie: Julia Kuczyńska, Amelia Pytel
XVIII Międzynarodowy Turniej Badmintona - Trzcińsko – Zdrój, dn. 01 grudnia 2018 r.
III m. w kat. U-10 Patrycja Ulanowska
III m. w kat. U-12 Martyna Żarów
III m. w kat. U-14 Mateusz Sykuła