SZKOLNA LIGA BADMINTONA - SEZON 2014/2015
- liga gimnazjum i LO
- I miejsce Łukasz Grzebieniek
- II miejsce Adrian Marszałek
- III miejsce Filip Łukowski
- IV miejsce Karina Kowalska
- IV miejsce Wojciech Wereśniak
- VI miejsce Łukasz Pawluk
- VII miejsce Natan Orzeł
- VIII miejsce Kamila Zawadzka
- liga sp - w kategorii dziewczęta
- I miejsce Natalia Okraszewska
- II miejsce Amelia Pytel
- III miejsce Natalia Pietras
- IV miejsce Martyna Krawczyńska
- V miejsce Julia Kuczyńska
- VI miejsce Roksana Forysiak
- VII miejsce Marcelina Pietrzak
- VIII miejsce Zuzanna Czarnota
- liga sp - w kategorii chłopców
- I miejsce Mateusz Czarnecki
- II miejsce Oliwier Sawa
- III miejsce Jędrzej Rękawek
- IV miejsce Szymon Marciniak
- V miejsce Kacper Stawicki
- V miejsce Dawid Kościelny
- VII miejsce Jan Kołodziej
- VII miejsce Eryk Sokołowski
- IX miejsce Piotr Szpakowski
- X miejsce Aleksander Kotowicz
GIMNAZJADA W BADMINTONIE W KOZIELICACH
- 23 maja 2015 r. (mistrzostwa powiatu)
- I miejsce Łukasz Grzebieniek
- II miejsce Adrian Marszałek
- III miejsce Kamila Zawadzka
- II miejsce zespołowo - ZS w Lipianach
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE W KOZIELICACH
- 16 maja 2015 r. (mistrzostwa powiatu)
- I miejsce Filip Łukowski
- II miejsce Natalia Okraszewska
- III miejsce Amelia Pytel
- III miejsce Jędrzej Rękawek
- I miejsce zespołowo - ZS w Lipianach
TURNIEJ REGIONALNY W BADMINTONIE W SŁAWĘCINIE
- 06 maja 2015 r.
- II miejsce zespołowo - ZS w Lipianach
- II miejsce Amelia Pytel
- III miejsce Filip Łukowski
- IV miejsce Natalia Okraszewska
- IV miejsce Jędrzej Rękawek
LICEALIADA W BADMINTONIE W ZS NR 2 CKU W PYRZYCACH
- 29 kwietnia 2015 r. (mistrzostwa powiatu)
- I miejsce - Karina Kowalska
- VII miejsce - Wojciech Wereśniak
- IV miejsce zespołowo - ZS Lipiany
XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ BADMINTONA w TRZCIŃSKU ZDROJU
- 21 luty 2015 r.:
- II miejsce - Piotr Trojanowski (kat. chłopcy do 9 lat)
- V - VI miejsce Karina Kowalska (kat. dziewczęta 16-17 lat)
- VII - VIII miejsce Natan Orzeł (kat. chłopcy 16-17 lat)
- VII - VIII miejsce Natalia Okraszewska (kat. dziewcząt 12-13 lat)
- IX - XII miejsce Martna Krawczyńska (kat. dziewcząt 12-13 lat)
- IX - XII miejsce Zuzanna Czarnota (kat. dziewcząt 12-13 lat)
- IX - XII miejsce Jędrzej Rękawek (kat. chłopcy 10-11 lat)
- IX - XII miejsce Filip Łukowski (kat. chłopcy 12-13 lat)
- IX - XII miejsce Oliwier Sawa (kat. chłopcy 12-13 lat)
- IX - XII miejsce Mateusz Czarnecki (kat. chłopcy 12-13 lat)
- IX - XII miejsce Łukasz Grzebieniek (kat. chłopcy 14-15 lat)
- IX - XII miejsce Adrian Marszałek (kat. chłopcy 14-15 lat)
- XIII - XVI miejsce Amelia Pytel (kat. dziewcząt 12-13 lat)
- XIII - XVI miejsce Natalia Pietras (kat. dziewcząt 12-13 lat)
TURNIEJ FERYJNY W BADMINTONIE ZORGANIZAWANY PRZEZ POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PYRZYCACH
- 29 stycznia 2015 r.:
Na poziomie szkół podstawowych w kategorii - dziewczęta:
- I miejsce - Natalia Okraszewska (ZS Lipiany)
- II miejsce - Natalia Pietras (ZS Lipiany)
- III miejsce - Martyna Krawczyńska (ZS Lipiany)
- IV miejsce - Amelia Pytel (ZS Lipiany)
- V miejsce - Alicja Grudzińska (ZS Lipiany)
Na poziomie szkół podstawowych w kategorii - chłopcy:
- I miejsce - Filip Łukowski (ZS Lipiany)
- II miejsce - Oliwier Sawa (ZS Lipiany)
- III miejsce - Mateusz Czarnecki (ZS Lipiany)
- V miejsce - Jędrzej Rękawek (ZS Lipiany)
Na poziomie szkół gimnazjalnych w kategorii - chłopcy:
- I miejsce - Łukasz Grzebieniek (ZS Lipiany)
- II miejsce - Adrian Marszałek (ZS Lipiany)
- III miejsce - Nataniel Orzeł (ZS Lipiany)
Na poziomie szkół ponadgimnazjalnych w kategorii - dziewczęta:
- I miejsce - Karina Kowalska (ZS Lipiany)
Na poziomie szkół ponadgimnazjalnych w kategorii - chłopcy:
- IV miejsce - Wojciech Wereśniak (ZS Lipiany)
I MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ W LIPIANACH W BADMINTONIE
- 17 stycznia 2015 r.:
- I miejsce - Łukasz Grzebieniek (I GIM)
- II miejsce - Filip Łukowski (VI SP)
- III miejsce - Natan Orzeł (III GIM)
- IV miejsce - Wojciech Wereśniak (II LO)
- V - VI miejsce - Adrian Marszałek (II GIM)
- V - VI miejsce - Jakub Brannicki (II GIM)
- VII - VIII miejsce - Karina Kowalska (I LO)
- VII - VIII miejsce - Oskar Wolf (II GIM)
- IX - XI miejsce - Zuzanna Janik (III GIM)
- IX - XI miejsce - Michał Cieślak (II GIM)
- IX - XI miejsce - Marcin Naus (III GIM)
XII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ BADMINTONA w TRZCIŃSKU ZDROJU - 08 listopada 2014 r.:
- III miejsce Wojciech Wereśniak (kat. chłopcy 16-17 lat)
- V miejsce Karina Kowalska (kat. dziewczęta 16-17 lat)
- V - VI miejsce Łukasz Grzebieniek (kat. chłopcy 12-13 lat)
- V - VI miejsce Oliwier Sawa (kat. chłopcy 10-11 lat)
- IX - XII miejsce Filip Łukowski (kat. chłopcy 12-13 lat)
- IX - XII miejsce Zuzanna Czarnota (kat. dziewczęta 12-13 lat)
- IX - XII miejsce Jędrzej Rękawek (kat. chłopcy 10-11 lat)
- IX - XII miejsce Mateusz Czarnecki (kat. chłopcy 10-11 lat)
- IX - XII miejsce Natalia Okraszewska (kat. dziewczęta 10-11 lat)